Vundament on soojustatud kinnise raku PUR- vahuga. PUR VAHT on niiskustõkke kui ka soojustuse eest.
Suletud pooriga pur vaht sobib maakivi fassaadiga majale, mida hiljem saab krohvida ja värvida. Pärnumaa
Pur vaht on parim moodus sokliosa soojustamiseks. Perimeetri EPS-i olemasolul tuleks need omavahel siduda.
Pur vaht on kõige kergem viis kaldlagede soojustamiseks. Tootevalikus turuliidri Purinova tooted.
Eramaja fassaadid saab soojustada PUR-vahuga. Valikus on kinnise kui ka lahtise rakuga PUR vaht. Küsi lisaks kontaktvormi kaudu või kirjuta meile.
Vundamendi karkassi puhul tuleb jätta karkass maapinnast vähemalt 50mm lahti. Vundamendi soojustamiseks sobib ainult kinnise pooriga pur vaht.
Palkmaja vundament on saanud soojapidava soojustuskihi. PUR vaht töötab ka niiskustõkkena ning kaitseb vundamenti niiskuskahjustuste eest.
Kinnise pooriga pur vaht on pärast krohvitav ja värvitav. Soojustus on seotud perimeetri EPS-ga ning ei lase sellel paigast nihkuda maapinna liikumise korral.
Vundamendi komplektne renoveerimine. Paigaldasime karkassi, soojustuseks pur vaht, vundamendi katte ning sokliplaadi. Samuti saab veeninaplekid koos paigaldusega meilt.
Vundamenti kui ka kiviseinu on nutikas soojustada PUR-vahuga. Kinnise rakuga PUR VAHT hoiab hästi sooja ning ei lase niiskusel tuppa tulla. Niiskuse juhtimine hooonest välja toimub läbi ventilatsiooni või tuulutusklappide.
Haagissuvila transformatsioon väikemajaks. Oli rõõm sellise erakordse projektiga tegeleda. Hoone on tunduvalt soojapidavam ja uue värske välimusega. Kasutasime kinnise rakuga PUR-vahtu.
Merekonteinereid või ehitussoojakuid saab ka soojapidavaks. Kinnise rakuga pur vaht nakkub plekiga piisavalt, et vältida niiskuse teket materjalide vahel. Selle tulemusena on maksimaalne soojapidavus. Tegemist on meie kontoriga, tulge uudistama!