Pritsitava poluüretaanvahuga või injekteeritava ehk süstitava pur vahuga saab soojustada fassaade. Pur vahtusid on erinevaid, peamiselt erinevad need rakustruktuuri ja tiheduse poolest. Lahtise rakustruktuuriga pur vaht imab endasse niiskust ja vett,kuid on selle juures hingav materjal. Kinnise rakustruktuuriga pur vaht ei ima niiskust ega ka vett ning ei ole hingav.

Sellest tulenevalt kasutatakse lahtise rakustruktuuriga vahtu reeglina kas süstimisel (injekteerimisel) seinte vahele või hoone seestpoolt soojustamise, kus PUR VAHT on kaitstud otsese niiskuse ja vee eest.


Loe pikemalt Pur-vahust ja selle omadustest siit

Fassaadide soojustamine
Fassaadi soojustamine

Kinnise rakustrutruuriga PUR vahtu kasutatakse väga paljude lahenduste puhul, vundamendist katuseni ja vahtude peamine erinevus kasutusvaldkonniti on nende tihedusaste ehk kui mitu KILOGRAMMI vahtu mahub ühte KUUPMEETRISSE. Kinnise rakustruktuuriga pur vaht on niiskus- ja veekindel ega vaja lisaks tuuletõkke -plaati või -kilet.

Fassaadidele paigaldame nii lahtise- kui ka kinnise rakustruktuuriga vahtusid ja ka spetsiaalseid helisummutavaid vahtusid. Töömeetodist olenevalt pakume injekteeritavat vahtu, karkassi vahele pritsitud vahtu või krohvitavat. vahtu.

Küsin pakkumist